Firma BRB jest wiodącym producentem i importerem branży opakowań. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA

Miejsce: Radomsko

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Kompleksowa obsługa dotychczasowych klientów firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku krajowym i zagranicznym
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Dbanie o dobrą prezentację firmy i jej produktów

Wymagania:

Swobodna obsługa komputera i oprogramowania biurowego

Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Umiejętsność planowania i organizacji pracy

Komunikatywność

Prawo jazdy kategorii B.

Samodzielność w poszukianiau rozwiązań i podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

Wsparcie w realizacji powierzonych zadań

Możliwość rozwoju zawodowego

Niezbędne narzędzia pracy. ( telefon, laptop)

Minimalne wykształcenie:

średnie

Kontakt

www://www.b-r-b.eu