BRB z siedzibą w Radomsku jest importerem opakowań jednorazowych, opakowań dla rolnictwa, art. biurowych i odzieży ochronnej . Celem naszego istnienia jest dostarczanie artykułów niezbędnych do codziennej pracy. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksowym dostawcą na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne rozwiąznia i sięgamy po nowe rynki, dzięki czemu nasi klienci mają zapewnioną najlepszą jakość.

Wymagania:

  • znajomość obiegu dokumentów gospodarki magazynowej
  • biegła obsługa komputera i programów office
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania
  • wykształcenie ninimum średnie najlepiej logistyk
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • prawo jazdy kat. B

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowania, punktualności,
  • dokładności, odpowiedzialności i solidności

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji poprzez udział w programach rozwojowych i szkoleniach

praca

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • prezentowanie dedykowanych ofert produktowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych i skuteczna sprzedaż produktów i usług firmy
  • budowanie strategii sprzedaży w oparciu o analizowanie danych rynkowych
  • opieka nad portfelem obecnych klientów

Wymagania:

  • pogodne usposobienie
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • dobra znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego
  • znajomość j,angielskiego lub j.ukraińskiego, j.rosyjskiego, j.litewskiego, j.niemieckiego będzie dodadatkowym, dużym atutem

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (atrakcyjny system prowizyjny)
  • telefon + laptop

Prosimy przesyłać CV z dopiskiem "HANDLOWIEC" na adres email. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.